Jógové lekce
                                      & rezervace


Hatha jóga

Lekce hatha jógy je zaměřena na protažení těla a uvolnění mysli skrze plné vědomí v jednotlivých ásanách. Každá lekce začíná dechovým cvičením. Hatha jóga je více statická, o výdrži - což nám dává možnost hlouběji proniknout do jednotlivých ásan. Ukončení každé hodiny je při 10 minutové relaxaci v šavásaně (pozice mrtvoly). Hatha jóga nám pomáhá zvládat emoce a najít vnitřní klid. 

Doba trvání: 60 minut / 100 Kč

Relaxační jóga

Tato lekce je sestavena s důrazem na počáteční uvolnění pomocí krátké meditace a dechového cvičení. Následuje ásanová praxe, v níž se klade důraz na synchronizaci pohybu s dechem a jemné pomalé plynutí z pozice do pozice. Navazuje 10 min závěrečná relaxace. Lekce je vhodná pro úplné začátečníky a pro každého, kdo hledá klid v dnešní uspěchané době. 

Doba trvání: 60 minut / 100 Kč

Aktuální jógové hodiny

S sebou

Podložky a pohodlné oblečení je jediné, co potřebujete. Cvičí se naboso. V teplém letním počasí doporučuji vodu a malý ručník. Cihličky mám k zapůjčení

Před lekcí

Při zdravotních potížích konzultujte svůj stav s lékařem! Doporučuji 2 hodiny před lekcí nejíst žádné těžké jídlo, 30 min před lekcí se jídla zdržet úplně.

Pro koho je lekce určena

Lekce je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, co už zkušenosti s jógou mají. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, konzultujte vhodnost lekce se svým lékařem.