top of page
18278379_1203419023102400_1022328583737628882_o_edited.jpg

FYZIOJÓGA

IMG_0024.jpg

POPIS LEKCE

Lekce funkčního pohybu s využitím jógových ásán, dechových a relaxačních technik. Praxe je zaměřena na správné nastavení těla, aktivaci jeho středu i budování vhodných pohybových návyků. Každá lekce je jiná, někdy cvičíme i s použitím pomůcek (cihličky, overball, theraband, ..). Každá hodina začíná dechovými technikami, které nám dávají prostor k zastavení a stáčí pozornost dovnitř a končí v pozici šavásány (mrtvoly) s masáží obličeje a šíje (dobrovolné :))

Lekce jsou vhodné pro ženy, které se chtějí zdravě a funkčně hýbat, mají chuť okusit jógu v jiném duchu - šetrně a s respektem ke svému tělu. Jsou vhodné pro ženy, které řeší diastázu, nefunkční střed těla, problémy s pánevním dnem, bolestivou menstruaci, bolesti zad, ale i jako prevenci a z lásky k pohybu :)

CO S SEBOU

Ke své praxi budete potřebovat jógamatku (podložku), deku a pohodlné oblečení. Podložky jsou k dispozici, stejně jako cihličky a deky. Cvičíme  v příjemné atmosféře při svíčkách a meditační hudbě. Používáme            různé pomůcky - overball, theraband, masážní ježky nebo jen váhu vlastího těla. 

Jak se přihlásit

Své místo je třeba si zarezervovat v rezervačním systému, protože cvičíme v komorní skupince 12 žen. Lekce jsou otevřené, může přijít kdokoliv, kdo uloví své místo :) Jste vítány všechny, ať už vy, které dobře znám, anebo ženy úplně nové, které ráda poznám 

IMG_0027.jpg

rezervační podmínky

1

Kredit

  • Všechny lekce a kurzy se platí online. Abyste se mohla na lekci přihlásit, je nutné si dobít kredit. Částka je libovolná - od 150 Kč (1 lekce) do 3000 Kč (20 lekcí+2zdarma). 

  • Pokud se neodhlásíte do 9 hod před začátkem lekce, hodnota vám bude automaticky stržena.

2

Storno

  • Z lekce se lze odhlásit do 9 hodin před začátkem - pokud lekce začíná v 19 hodin, odhlásit se lze do 10 hod dopoledne, pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude vám odečtena plná částka. 

  • Pokud se odhlásíte méně, než 9 hodin do začátku, peníze vám nebudou vráceny, můžete si ale za sebe najít náhradu. 

3

Náhradníci

  • Pokud jste přihlášena jako náhradník, může vám přijít e-mail, že jste se dostala na lekci maximálně 9 hodin do začátku lekce - poté už se místo neuvolní.

  • Proto prosím, pokud víte, že na lekci nemůžete, ale jste zapsána jako náhradník, včas se odhlaste, jinak budou platit stejné storno podmínky. 

Nově zařazuji do každé lekce také prvky aromaterapie v podobě esenciálních olejů, které zpestří vaši jógovou praxi 
bottom of page