top of page

Rok splněných přání

"Aby mohlo něco nového začít, musí to staré skončit." Pro potvrzení nemusíme chodit daleko, stačí vykročit ven a rozhlédnout se kolem sebe. V přírodě to totiž funguje přesně na stejném principu. A právě v ní bychom měli hledat inspiraci pro (šťastný) život.Je to pár let zpátky, co se mi můj kamarád svěřil s rituálem, který dělá každý rok. Vzal si tužku a papír a začal sepisovat, co se mu přihodilo, a co dokázal v roce končícím a naopak, co by chtěl dokázat v tom nadcházejícím, novém. Tedy uzavřel jednu kapitolu, aby mohla přijít nová. Inspirovalo mě to natolik, že jsem si tento krásný rituál osvojila.


Protože jsem ale byla trochu bordelář a během roku si dokázala nahromadit desítky bločků a s každým novým odložila ten starý, málokdy jsem se ke svým cílům dokázala vrátit, abych věděla, zda jsem je naplnila. Asi ani nebyly dostatečně velké a důležité, abych si je zapamatovala.


Proto jsem vytvořila Osobní plánovač - vlastně tak trochu (hoodně) i pro sebe, abych měla vše přehledně na jednom místě a své cíle stále na očích. A také, abych byla dostatečně motivovaná si je plnit. No, a proto, že v rituálu, o kterém jsem psala, budu pokračovat i tento rok, vytvořila jsem si takový pracovní sešit "Mé plány a cíle pro rok 2018". Aby to taky trošku vypadalo, že jo :))


Už jsem je posílala všem, kdo jste se přihlásili k odběru newsletterů (vložením své e-mailové adresy), ale tentokrát udělám výjimku a vložím tento pracovní sešit i sem, protože mi přijde důležitý :) Nebojte, vám, kdo se přihlásil k odběru, budou pravidelně chodit maily - o nic tak nepřijdete!


Kdo už plánovač má, vytiskněte si sešit ve "skutečné velikosti", ať s ním můžete hned pracovat a hlavně, ať máte příští rok podle čeho hodnotit :)))


Mé plány a cíle pro rok 2018 - pracovní sešit zde

705 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page