top of page

10 citátů pro každé ráno

10 citátů, které vám zpříjemní každé ráno a dodají motivaci do celého dne.


1. "Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován to, co chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu." Hyrum Smith


2. Vděčnost funguje jednoduše. Pokud ji máš, pak se každý den probudíš a jsi obklopen věcmi, za které jsi vděčný. Pokud ji nemáš, potom se probouzíš do života, na který si stěžuješ!

3. "Měj neustále na mysli, že nemusíš dělat vše, co dělají ostatní! Buď speciální, buď jiná, prostě buď sama sebou!" Neznámý autor


4. "Tvůj život je odrazem rozhodnutí, které děláš každý den. Pokud nejsi spokojena s životem, který žiješ, začni dělat lepší rozhodnutí."

5. Krásný den začíná krásnými myšlenkami. Když se vzbudíš, poděkuj za to, že jsi živá a zdravá! V momentě, kdy začneš brát život jako požehnání si buď jistá, že přesně takovým žačne být! Soustřeď se na maličkosti, které tvoří krásný den.


6. Uč se ze včerejšího dne, žij dneškem a měj víru v zítřek!


7. Slunce nám každý den připomíná, že i my můžeme vzejít z temnoty, že i my můžeme zářit naším vlastním světlem.

8. Nikdy nezměníš svůj život, dokud nezměníš něco, co děláš denně. Tajemství úspěchu se ukrývá v každodenní rutině.

9. Buď trpělivá sama se sebou, děláš to nejlepší co můžeš!

10. "Vesmír bere tvé myšlenky, ano dokonce i tvůj celkový vnitřní postoj, jako objednávku. Čím více miluješ život, tím více ti každý den posílá důvodů, abys jej milovala! Čím více si stěžuješ, tím více důvodů ti život dává, aby sis mohla stěžovat!"


Krásné pondělí, J.

774 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page