top of page

V čem je plánovač jiný

Aktualizováno: 2. 7. 2019

Možná vás překvapil název "plánovač" a říkáte si, v čem se odlišuje od klasického diáře? Tady je několik věcí, které vám jeho význam přiblíží a třeba i pomůže v rozhodování :)

Mějte vše na jednom místě a po ruce

Možnost vkládání stránek

Jako největší výhodu vidím, v porovnání s klasickým pevným diářem, možnost vkládání stránek. To vám umožní být kreativní a vytvořit si ho přesně tak, jak vyhovuje vám! Vyměňovat stránky podle potřeby, používat jen to, s čím aktuálně pracujete a díky tomu v něm udržovat pořádek a minimalismus.


Vše na jednom místě

Díky linkovaným & nelinkovaným listům plánovač slouží nejen jako diář, ale také k nepřebernému množství zapisování či zakreslování vašich myšlenek, citátů, zážitků...


Vzhled, který zaujme

Už dávno neplatí, že diář musí být "nudný". Naopak, i ten říká mnohé o své majitelce. Ukažte svůj styl, nebojte se být svá a dávat o tom vědět i skrze věci, které používáte. Krásný, ženský, ale zároveň minimalistický plánovač je vždy trefou do černého.

Kalendář

Abyste měla vše na očích a už na nic nezapomněla :) Měsíční i týdenní. Datovaný nebo nedatovaný. Týdenní je v 7 vertikálních slupcích s časy a místem na poznámky. Nepotřebné měsíce si můžete uchovávat v dárkové krabici, ve které plánovač obdržíte a mít tak ve všem pořádek a přehled.


Využití je na vás

V jaké životní fázi se právě teď nacházíte? Pokud plánujete podnikat, používejte ho při své cestě k jeho realizaci. Jezdíte často na školení? Pak vám může sloužit jako ideální poznámkový blok. Čekáte miminko? I jako záznamník k celému těhotenství je ideální. Studujete, cestujete, hubnete? I tak se dá využít :)

___________________________________________________________________________________________


A tady je krátké shrnutí osobního plánovače:

  • kroužkovou vazbu - můžete tedy vyměňovat stránky a organizovat svůj plánovač přesně tak, jak potřebujete

  • 7 kapes slouží k uschování účtenek, fotek, ToDo bločku atd.

  • Motivace ve formě malých a velkých motivačních kartiček, které si kromě plánovače můžete vložit třeba do peněženky či kanceláře. Z druhé strany jsou prázdné a připravené pro vaše vlastní citáty :)

  • Edukační kartičky na různá témata - meditace, afirmace, vizualizace, vděčnost, formulace přání, jak odstranit zlozvyk, mít více energie a další. Jednoduché tipy, jak na to nebo proč je to důležité

  • TO DO bloček. Do jedné z kapes jsme umístily bloček na vaše poznámky, takže ihned po otevření uvidíte svůj seznam (klidně i nákupní)

  • Tužka na psaní, krabice a taška ve stejném designu jako je plánovač

  • Měsíční a denní kalendář. Jak datovaný tak nedatovaný - výběr je na vás :)

  • Měsíční cíle a následné zhodnocení měsíce


S láskou, zen&Jo

227 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page